• TradeMatik 1.3 wydany – integracja z nowym systemem płatności Transferuj.pl

  Po długim okresie tworzenia i jeszcze dłuższym czasie testowania wydaliśmy dziś kolejną wersję wtyczki TradeMatik oznaczoną numerem 1.3. Wtyczka już teraz jest dostępna w sprzedaży, a wszyscy, którzy kupili jej poprzednie wersje w przeciągu kilku dni powinni otrzymać aktualizacje (te są bowiem darmowe aż do wydania 1.9).

  Główną nowością w tym wydaniu jest udostępnienie kolejnego po Dotpay.pl serwisu pośredniczącego w przyjmowaniu płatności jakim jest serwis Transferuj.pl. Jest to także zapowiedź konsekwentnego dodawania kolejnych metod płatności, w tym celu w znacznej mierze zostały przebudowane źródła programu.

  transferuj

  Decyzja o rozpoczęciu rozszerzania wachlarza dostępnych metod płatności właśnie o serwis Transferuj.pl podyktowana była głównie chęcią zwiększania przychodów wszystkim, którzy chcą oprzeć swój sklep internetowy o wtyczkę TradeMatik. Transferuj.pl bowiem obecnie ma bardzo konkurencyjne stawki prowizji i zasady wypłacania zgromadzonych środków. Gdy tylko przełączysz się na TradeMatik Twój sklep zarobi jeszcze więcej!

  To nie jedyna nowość jaka dzisiaj się pojawiła. Wraz z tym wydaniem wtyczki publikujemy oficjalną skórkę sklepową TradeMatik. Bez obaw – wtyczka ta nadal współpracuje z wszystkimi prawidłowo napisanymi motywami graficznymi dla WordPressa, jednak zdecydowaliśmy się na ten krok z kilku powodów.

  Przede wszystkim – choć WordPress ma w swojej bazie tysiące skórek – jest zdecydowany deficyt skórek sklepowych. Kolejny powód to chęć pokazania innym developerom ciekawych pomysłów w jaki sposób można wyciągnąć z TradeMatik jeszcze więcej niż oferuje ona w standardzie. Tworzysz motywy graficzne? Zajrzyj do źródeł tej skórki, a znajdziesz wiele dobrych rozwiązań.

  screenshotPonadto skórka ta została oparta na frameworku html/css Twitter Bootstrap, przez co z pewnością dla osób znających to narzędzie będzie bardzo prosta w modyfikacji i rozbudowie. Skórka wydana jest na licencji GPL, dzięki czemu możesz ją stosować za darmo nawet jeśli nie chcesz kupić wtyczki TradeMatik! (W takim wypadku jednak będzie ona wymagała pewnych modyfikacji aby usunąć odwołania do funkcji tej wtyczki)

  Co jeszcze? Wracając do samej wtyczki TradeMatik jak przy każdym wydaniu poprawiliśmy zgłoszone przez Was błędy i utrudnienia.

  Zapraszamy do zakupu! Oraz do pobierania darmowej skórki.

 1. luty 12th, 2013 by bold91

  Zakupiłem, a mimo to swojej kopii nie dostałem. Kiedy można się jej spodziewać?
 2. luty 12th, 2013 by TradeMatik

  Jeśli wtyczka nadal nie doszla, proszę na tej stronie wypelnic formularz kontaktowy (znajduje sie w menu na górze) a sprawdzę co sie stalo

Leave a comment