• TradeMatik 1.0.2 został wydany

  Opublikowaliśmy właśnie najnowszą wersję TradeMatika oznaczoną numerem 1.0.2. Jest to wydanie jedynie naprawiające znalezione błędy i nie dodające żadnych funkcji (te zostaną wprowadzone w wydaniu 1.1).

  Żaden z błędów nie miał statusu krytycznego, aktualizacja nie jest więc wymagana, a jedynie zalecana.

  Poprawione błędy to w szczególności:

  • usunęliśmy wyświetlanie komunikatu PHP Warning, który pojawiał się u niektórych użytkowników.
  • w Kokpicie w menu TradeMatik > Zamówienia suma pojedynczego zamówienia starszego niż ostatnio złożone lub mającego więcej niż jeden przedmiot zamówiony była błędna. Obecnie wszelkie obliczenia sum wykonywane są poprawnie.
  • Jeśli kupowany przedmiot zawierał w cenie grosze, Dotpay nie zwracał do sklepu automatycznej informacji o zapłacie i należało status transakcji w takim wypadku zaktualizować ręcznie. Teraz wszystkie opłacone zamówienia automatycznie otrzymują status ‚payed/opłacone’
  • usunęliśmy kilka literówek w tłumaczeniu

  Osoby, które już posiadają starszą wersję TradeMatik nie muszą jej ponownie kupować – wkrótce roześlemy zaktualizowaną paczkę wraz z instrukcjami aktualizacji do wszystkich klientów drogą mailową (jeśli ktoś nie otrzyma maila, prosimy o kontakt). Przypominamy, że wszyscy kupujący wtyczkę w linii 1.x (czyli od 1.0.0 do maksymalnie 1.9.9) aktualizacje mają zagwarantowane bezpłatnie.

  Zapraszamy wszystkich do zakupu najnowszej wersji!

Leave a comment