• Dla właścicieli sklepów i dla ich twórców

    TradeMatik jest gotowy do użycia zaraz po instalacji. Gdy tylko zainstalujesz tę wtyczkę i wstępnie skonfigurujesz, możesz od razu zacząć dodawać nowe produkty do Twojego sklepu. Żadna znajomość kodowania czy programowania nie jest tu potrzebna.

    Jeżeli jednak jesteś programistą lub koderem, z wtyczką możesz zrobić co tylko chcesz. Możesz wyłączyć domyślne style wyświetlanych elementów i stworzyć swoje własne by jeszcze bardziej upodobnić ich wygląd do designu strony.Każdy element HTML tworzony przez wtyczkę jest w dużym stopniu opisany przez klasy. Umożliwia to łatwy dostęp z poziomu języka CSS do nich by dodać im indywidualny wygląd.

    Na pewno docenisz także rozwiązania na poziomie języka PHP. Kod wtyczki jest dobrze udokumentowany w komentarzach do niego, przez co o wiele szybciej zrozumiesz sposób, w jaki ona działa. Jeśli tworzyłeś już wtyczki czy skórki na pewno docenisz wsparcie dla akcji i filtrów  – wtyczka TradeMatik dodaje kilka własnych punktów zaczepień (eng. api hooks) przez, które możesz dodać własne funkcje do sklepu internetowego.

    Jeśli jesteś programistą, możesz użyć gotowych template tags lub znaczników shortcode. Więcej informacji na ten temat znajdziesz we wpisie Shortcode i funkcje do własnego użycia – lista i jak je stosować

Leave a comment