• TradeMatik 1.3.1 wydany

  Właśnie opublikowałem najnowszą wersję wtyczki TradeMatik opatrzonej numerem 1.3.1. Jest to drobna aktualizacja głównie naprawiająca błędy znalezione w poprzednim wydaniu oraz dodająca jedno małe ułatwienie.

  Jakie zmiany ze sobą przynosi TradeMatik 1.3.1? Oto one:

  1. Poprawiony został problem z błędnym przekierowaniem do operatora płatności. Od poprzedniej wersji (1.3) sprzedawca może wybrać w jaki sposób chce pobierać płatności za swoje produkty czy usługi: za pośrednictwem Dotpay, czy Transferuj.pl. W niektórych przypadkach kupujący był kierowany nie do tego operatora, co trzeba. Błąd ten został już zupełnie wyeliminowany.
  2. U niektórych osób dochodziło do konfliktu pomiędzy TradeMatikiem a innymi wtyczkami, który skutkował błędnym wyświetlaniem strony koszyka. Tego błędu także już nie ma.
  3. Nowością jest umożliwienie „kasowania” zamówień na liście w Kokpicie. Zamówienia takie nie będą się pokazywać wśród pozostałych zamowień, a trafią do kosza.

  Jak widzicie jest to mała aktualizacja, z niewielką ilością zmian. Zapraszam do zakupu, a sam biorę się już do pracy nad wersją 1.4 z ważnymi nowościami.

  Wszystkie osoby, które kupiły poprzednie wersje wtyczki nie muszą nic robić. W przeciągu kilku dni dostaną maila z darmową aktualizacją. Nadal bowiem oczywiście obowiązuje zasada mówiąca o tym, że kto kupił TradeMatik w dowolnej wersji, zapewnione ma darmowe aktualizacje aż do wersji 1.9.x!

   

Leave a comment