• Od 4 listopada do 6 grudnia TradeMatik w sprzedaży tylko podmiotom gospodarczym

  Z powodu zmian w zakresie księgowania sprzedaży wtyczki wynikających ze zmiany formy prawnej prowadzonego przeze mnie przedsiębiorstwa, od poniedziałku (4.11.2013) do piątku 6 grudnia wtyczkę TradeMatik nabyć będą mogli tylko ci, którzy prowadzą własną firmę.

  Sprzedaż wtyczki dla wszystkich (nie tylko dla firm) zostanie w przywrócona 6 grudnia. Za utrudnienia przepraszam.

 1. październik 31st, 2013 by Darek

  Nie rozumiem, w jaki sposób forma prawna firmy może wpłynąć na brak możliwości sprzedaży swoich produktów/usług osobom fizycznym. Wydaje się to dziwne ;)
 2. październik 31st, 2013 by TradeMatik

  Sprawa jest bardzo prosta, ale i zarazem skomplikowana ;) Od 4 listopada zmieniam formę działalności na taką, która wymaga by transakcje z osobami bez działalności rejestrować na kasie fiskalnej. Kasę mam już od jakiegoś czasu, ale urząd skarbowy kwestionuje czy mogę jej używać (zdania w urzędzie są podzielone). Mam teraz do wyboru: wydać 1200 złotych na nową kasę lub też chwilowo zawiesić sprzedaż detaliczną i poczekać na rozstrzygnięcie sporu. Wybieram to drugie. :)
 3. listopad 1st, 2013 by Mateusz

  Witam, a co z aktualizacjami? Ciągle osoby fizyczne będą je otrzymywaly?
 4. listopad 1st, 2013 by TradeMatik

  Oczywiscie ze tak :) Jedyne co, to nie moge przyjąć żadnej wpłaty od osoby fizycznej. A ze aktualizacje są darmowe, to problemu nie ma

Leave a comment