• TradeMatik 1.4 wydany – najwięcej nowych funkcji w historii

  Dnia 7 grudnia 2013r. wydana została wtyczka TradeMatik w wersji 1.4. Jest to chyba pierwsza wersja, która za jednym zamachem wprowadza aż tyle nowości, a są to:

  • Warianty produktów – od teraz można w łatwy sposób sprzedawać poszczególne produkty w różnych wariantach (które mogą się od siebie różnić ceną). Definiując produkt dodaj tyle wariantów (i ich cen) ile chcesz, a kupujący przy zakupie wybierze odpowiednią opcję z listy
  • Sprzedaż za pobraniem – klienci nie muszą już płacić za z góry przelewem elektronicznym. Jeśli chcesz, możesz udostępnić w swoim sklepie możliwość zapłacenia przy odbiorze produktu.
  • Promocje humble bundle – z pewnością znasz je z zachodnich sklepów: to nie sprzedawca określa cenę, a kupujący wpisuje w odpowiednie pole, ile chce za towar czy usługę zapłacić. Teraz jest to możliwe także z TradeMatik!
  • Sprzedaż kodów – możesz przy produkcie zdefiniować listę kodów (kodów doładowujących do telefonu prepaid, kodów dostępu do zamkniętych usług internetowych, kodów licencyjnych…) – sprzedaż taka będzie się odbywać automatycznie, a kupujący otrzyma odpowiedni kod drogą emailową.
  • Regulamin i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych – formularz zamówienia może zawierać te dwa dodatkowe pola do zaznaczenia. Pole odnośnie akceptacji regulaminu będzie automatycznie podlinkowane do odpowiedniej, zdefiniowanej przez Ciebie strony

  Już za chwilę rozpocznie się rozsyłanie tej wersji wtyczki do osób, które kupiły ją już w przeszłości (przypominam, że wszystkie aktualizacje aż do wersji 1.9.x są bezpłatne).

  Tymczasem wszystkich nowych klientów zapraszam do zakupu.

  Zapraszam także na stronę wtyczki na Facebooku.

Leave a comment