• TradeMatik 1.5.0 wydany!

  Już od tygodnia obecni użytkownicy TradeMatika mieli możliwość aktualizacji do wersji 1.5.0. Dziś oficjalnie przedstawiam te wydanie reszcie świata.

  Oprócz poprawienia zgłoszonych przez Was błędów TradeMatik doczekał się następujących nowości:

  Ulepszona obsługa wariantów produktów

  Do tej pory użytkownik, który wybrał jeden wariant jakiegoś produktu nie miał możliwości w tym samym zamówieniu dodać kolejnych wariantów. Od teraz jest to możliwe.

  Stronicowanie listy zamówień

  Rzecz, którą docenią wszyscy, którzy zdecydowali się na korzystanie z tej wtyczki z uwagi na jej małą „zasobożerność”. Jeśli w Waszym sklepie jest już ponad 30 zamówień, w Kokpicie zobaczycie je w podziale na podstrony. Przyspieszy to ładowanie tej strony także na najsłabszych hostingach.

  Interfejs konfiguracyjny na jednej stronie

  Do tej pory aby skonfigurować wszystkie ustawienia związane z TradeMatikiem należało się przeklikać przez kilka stron konfiguracyjnych. Nie był to najwygodniejszy sposób, zwłaszcza dlatego, że ustawień tych wcale tak dużo nie jest. Teraz wszystko zgromadziłem na jednym ekranie podzielonym na sekcje. Wystarczy jedno naciśnięcie Zapisz i gotowe!

  „Zapłać ile chcesz” z minimalnym limitem

  Wielu z Was wybrało TradeMatik właśnie z uwagi na ten wariant sprzedaży: to kupujący może decydować ile chcesz za dany towar, plik czy usługę zapłacić. Od teraz jednak właściciel sklepu może zastrzec cenę minimalną.

   

  Ponadto we wtyczce znalazło się wiele ulepszeń i poprawek dostosowujących ją do najnowszych wersji WordPressa. Wszelkie szczegóły znajdują się w pliku changelog.txt w paczce z pluginem.

  Wtyczkę możecie zakupić na tej podstronie.

Leave a comment