• Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
    Autor Temat:Niepoprawna odpowiedź serwera
    pieknograf-
    ia
    Początkujący
    Permalink
    Post Niepoprawna odpowiedź serwera
    w: November 20, 2014, 12:33

Dzień dobry,
    Mam problem, który bardzo często się u mnie pojawia, mianowicie, po otrzymaniu powiadomienia z transferuj.pl o nowej wpłacie dostaje wiadomość:

"Niepoprawna odpowiedź serwera" Otrzymujesz tą automatyczną wiadomość ponieważ Twój serwer pod adresem: http://pieknografia.pl
    nie daje poprawnej odpowiedzi na wysyłane przez system Transferuj.pl powiadomienia dla transakcji '.TR-Y5S-52Y7LX.'.
    Poprawna odpowiedź to: TRUE
    Natomiast odpowiedź Państwa serwera to:
    nie ma takiego tr_crc w bazie. tr_crc otrzymany:

Niepoprawna odpowiedź powoduje powtórne wysyłanie powiadomień.
    Prosimy poprawić skrypt w taki sposób, aby odpowiedzi Państwa serwera były zgodne z dokumentacją techniczną."

Dzieje się tak mniej więcej przy 4 zamówieniach na 10, a więc często. Po takim mailu zamówienie klienta w systemie widnieje jako nieopłacone, to jeszcze pół biedy, bo mogę go wyszukać i zmienić status na opłacone ręcznie. Albo też nie pojawia się wcale, widzę tylko płatność i maila, natomiast w Tradematiku nie pojawia się zamówienie w ogóle, nie wiem, co ta osoba zamówiła i na jaki adres to wysłać, muszę pisać do klienta na maila, który jest w wiadomości z transferuj i pytać jak się nazywa, co zamówił i gdzie to wysłać. Jest to bardzo uciążliwe i nie bardzo wiem po czyjej stronie leży wina, czy chodzi o transferuj, czy tradematik czy jeszcze coś innego. Będę bardzo wdzięczny za jakąś podpowiedź.

Dziękuję!

TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    Post Odp: Niepoprawna odpowiedź serwera
    w: November 22, 2014, 12:37

Dzien dobry

mam dodatkowe pytania:
    1. czy na stronie zainstalowana jest jakas wtyczka typu cache (np wp super cache lub w3 total cache)?
    2. czy osoby ktorych zamowienia "nie przechodzą" zamawiały już wczesniej coś w sklepie czy są to nowi klienci
    3. jaką wartość ma stała WP_DEBUG w pliku wp-config.php w głównym katalogu wordpressa?

Strony: [1]
    Mingle Forum by cartpauj
    Wesrja: 1.0.34; Strona wczytana w 0.017 sekund