• Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
    Autor Temat:Problem z transferuj.pl i dotpay
    ^cypis^
    Początkujący
    Permalink
    Post Problem z transferuj.pl i dotpay
    w: July 19, 2015, 12:27

Dzień dobry.
    Wybrałem w celu otrzymywania płatności obu usługodawców. O ile pewnie dotpay się jeszcze weryfikuje (opłata aktywacyjna wykonana, jednak konto wisi jako nieaktywowane), o tylko transferuj jest już aktywne.
    W konfiguracji dopuściłem najpierw obu, ale ponieważ dotpay jeszcze nie ruszył, wyłączyłem go. Nie ma też opcji pobrania, w zasadzie tylko płatność on-line.
    W momencie, gdy uzupełnię dane wysyłkowe i chcę przejść do formularza płatności, sklep usilnie wysyła mnie do dotpay, które w panelu wyłączyłem. Gdy włączone są oba miejsca i defaultowo ustawione transferuj, i tak ląduję na dotpay.
    Jak mogę to rozwiązać?
    Pozdrawiam i dziękuję.

TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    Post Odp: Problem z transferuj.pl i dotpay
    w: July 20, 2015, 08:29

Dzien dobry

prawdopodobnie przed wylaczeniem testowal Pan dotpay przez krotką chwile. Zostalo zapisane w Pana komputerze ciasteczko z zapamietanym dotpay jako wybranym serwisem platnosci. Mozna to rozwiazac na kilka sposobow:

1. najszybszy: prosze robic testy w przegladarce w trybie incognito. Wtedy ciasteczka tworzone są od nowa przy kazdym otwarciu okna przegladarki

2. prosze wyczyscic ciasteczka w przegladarce

3. prosze jeszcze raz wlaczyc transferuj i dotpay i tym razem przeprowadzic zakup wybierajac transferuj: ciasteczko powinno zostac nadpisane

Prosze pamietac ze blad ten widzi tylko Pan: inni kupujacy nie powinni miec tego ciasteczka i powinni zostac przekierowani do transferuj

niemniej faktycznie jest to blad i dodaje go do listy zgloszen

^cypis^
    Początkujący
    Permalink
    Post Odp: Problem z transferuj.pl i dotpay
    w: July 22, 2015, 20:08

Dzień dobry,
    rzeczywiście w incognito zapytał o dostawcę usługi.
    Dziękuję za wsparcie.

Strony: [1]
    Mingle Forum by cartpauj
    Wesrja: 1.0.34; Strona wczytana w 0.027 sekund