• Witaj Gość 

  Pokaż/ukryj nagłówek

  Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

  Strony: [1]
  Autor Temat:Sprzedaż e-booków
  luksp
  Początkujący
  Posty: 2
  Permalink
  Post Sprzedaż e-booków
  w: June 24, 2013, 23:02
  Cytuj

  Dopasowuję właśnie świeżo otrzymaną wtyczkę do boga i widzę rzecz, która bardzo pomogłaby sprzedawcom e-booków.

  Przy dostawie towarów materialnych konieczna jest znajomość adresu do wysyłki. A gdy na stronie sprzedajemy zdjęcia, książki w PDF, filmy? Wystarczy wtedy tylko adres e-mail, na który wysyłany jest automatycznie link do pliku. Niepotrzebny jest więc cały formularz z adresem, kodem pocztowym itp. który ma wypełniać klient.

  Fajna byłaby opcja w panelu administracyjnym bloga (i wtyczki) która pozwoliłaby określić jaki rodzaj towaru sprzedajemy. Jeśli jest to coś materialnego, co musi być wysłane pocztą, przy zamówieniu tego przedmiotu klient poproszony będzie o pełny adres. Gdy kupuje coś cyfrowego (tekst, foto) wtyczka pomija pytanie o adres pocztowy i pyta tylko o e-mail.

  Osób sprzedających przez sieć książki czy zdjęcia jest już trochę, myślę, że taki wybór byłby dla nich sporym ułatwieniem. Czy coś takiego dałoby się zrobić w TradeMatiku?

  Pozdrawiam!

  TradeMatik
  Administrator
  Posty: 264
  Permalink
  Post Odp: Sprzedaż e-booków
  w: June 25, 2013, 00:58
  Cytuj

  w przyszlosci planuje to zrobic, bo ludzie o to pytaja.

  jednak poki co to jest i jest malym ulatwieniem: osoba ktora przejdzie do serwisu platnosci i tak tam zostanie zapytana o dane adresowe. jesli dane te poda bedac jeszcze w sklepie, wtyczka tradematik przesyla je tam i nie musi juz ich wpisywac - dane uzupelnią się same

  Strony: [1]
  Mingle Forum by cartpauj
  Wesrja: 1.0.34; Strona wczytana w 0.018 sekund