• Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: [1]
    Autor Temat:błędy w najnowszej wersji?
    kontakt
    Początkujący
    Permalink
    Post błędy w najnowszej wersji?
    w: July 19, 2016, 16:31

Waham się gdzie poruszyć te kwestie, bo nie wiem czy to zwykłe pytania czy zgłoszenie błędów... Ale jest kilka rzeczy, które mnie niepokoją.
    Mam najnowszą wersję wtyczki.
    1. Chcę sprzedawać plik i kiedy wgrywam go do wpisu z produktem, nigdzie się on nie pojawia, absolutnie nic się nie zmienia. Nie wiem czy plik został więc wgrany, czy jest tam jakiś błąd?
    2. Czy jeśli sprzedaję produkt online, konieczne jest wypełnianie wszystkich danych użytkownika, również zwykłego adresu? Czy da się gdzieś zrobić tak, aby trzeba było wpisać tylko imię i nazwisko i email?
    3. Formularz logowania jest totalnie rozjechany, wygląda to delikatnie mówiąc kiepsko.
    http://bit.ly/29RaM6y
    No i w "prosze" nie ma "ę"

Czy wtyczka daje możliwość przetestowania całego procesu płatności i pobierania pliku bez dokonywania faktycznego zakupu?

TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    Post Odp: błędy w najnowszej wersji?
    w: July 20, 2016, 08:06

Dzień dobry

1. Faktycznie, nie działa dodawanie plików 🙁 wkrotce prawdopodobnie wydam nową wersje wtyczki. Jesli nie moze Pani czekac, prosze napisac przez formularz kontaktowy a zwroce pieniadze

2. w formularzu klienta trzeba podac wszystkie dane. Skrocona wersja formularza planowana jest w przyszlym wydaniu

3. dziekuje za zgloszenie, poprawię

TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    w: July 20, 2016, 08:09

i jeszcze odnosnie brzydkiego wygladu formularza: prosze w Tradematik > Ustawienia klienta zobaczyc czy pomaga włączenie/wyłaczenie opcji "Dołącz domyślne style do formularza danych klienta"

kontakt
    Początkujący
    Permalink
    w: July 20, 2016, 13:21

Ad. 1 Co dokładniej oznacza "wkrótce"? Nie zależy mi na zwrocie pieniędzy, zależy mi na sprawnie działającej wtyczce obsługującej płatność przez Dotpay.

Odpowiadając na pytanie z Facebooka - wygląda na to, że nie udało mi się wstawić pliku do sprzedaży. Wgrałam go na serwer, ale nic się nie wydarzyło. Dlatego dokonałam próbnego zakupu aby sprawdzić czy po jego sfinalizowaniu plik zostanie mi przesłany. Niestety NIC się nie wydarzyło. Zapłaciłam i nie dostałam nawet żadnego maila potwierdzającego, nie mówiąc już o mailu z plikiem.

Odnośnie wyglądu formularza to tak, wyłączenie pomaga.

Strony: [1]
    Mingle Forum by cartpauj
    Wesrja: 1.0.34; Strona wczytana w 0.031 sekund