• Witaj Gość 

Pokaż/ukryj nagłówek

Witaj Gościu, pisanie na forum wymaga rejestracji.

Strony: 1 [2]
    Autor Temat:Po kilkanaście maili potwerdzających płatność
    TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    Post Odp: Po kilkanaście maili potwerdzających płatność
    w: March 26, 2014, 21:18

Niestety dotpay ma czasem tendencje do czkawki: co prawda do wlasciciela sklepu wysyla jedno poawidomienie, ale potrafi sie zapetlic podczas informowania witryny o przyjeciu platnosci. Gdy informuje o tym witryne z tradematikiem, ten wysyla maila dalej do klienta i admina. I problem polega na tym, ze dotpay wysyla czasem takich powiadomien dziesiatki (zwlaszcza jesli tradematik jest zainstalowany na slabym powolnym serwerze).

Bede nad tym pracowal jednak tymczasowo polecam zmiane na transferuj.pl (konto zaklada sie doslownie w kilka minut, a dodatkowo przychodzi korzysc w postaci nizszych prowizji niz w dotpay)

krzysztof.-
    kolak
    Początkujący
    Permalink
    w: March 30, 2014, 14:42

Zgodnie ze wskazówką zmieniłem w moim sklepie http://www.masti.pl system płatności z dotpay.pl na transferuj.pl. Sklep działa na serwerze nazwa.pl raczej renomowanego dostawcy więc nie spodziewam się, żeby były jakieś istotne opóźnienia w komunikacji na linni sklep-system_płatności.
    Tradematik nadal wysyła na skrzynkę administratora blogu wielokrotne maile z potwierdzeniem płatności o treści:

"zamówienie zostało opłacone!

Bardzo dziękujemy za dokonanie zapłaty.
    Twoje zamówienie o ID "7" zostanie wkrótce zrealizowane."

Wiadomości wysyłane są co 2-4 minuty. Na razie przyszło 15 ale ciągle dochodzą nowe ...

TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    w: March 30, 2014, 14:46

No i chyba mamy odpowiedz czemu wtyczka nie dziala:

http://www.wykop.pl/link/1925080/awaria-hostingu-nazwa-pl-klienci-bezradni/

nazwa.pl od 4 dni ma awarie. Strony serwowane sa w wersji z cache serwera. Kod php wtyczki czy nawet wordpressa w ogole nie jest wykonywany. (Dlatego miedzy innymi nie moge sie zalogowac danymi jakie mi Pan przeslal, serwer nawet nie sprawdza czy dane sa prawidlowe czy nie)

Jesli chcialby sie Pan upewnic ze nie klamie, prosze w mailu podac mi dane FTP. Pobiore Pana strone, zainstaluje na moim serwerze i pokaze ze na nim wszystko bedzie dzialac. Jak pisalem moja testowa strona (tradematik na podstawowej skorce) dziala bez problemu

TradeMatik
    Administrator
    Permalink
    w: March 30, 2014, 14:47

Kolejny link, bo jak w poprzedni sie kliknie, wyswietla sie informacja ze juz wg nazwa.pl wszystko jest w porzadku. Tymczasem klienci tego nie potwierdzaja:

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wielka-awaria-nazwa-pl-wscieklosc-klientow-i-reklamy-home-pl

Strony: 1 [2]
    Mingle Forum by cartpauj
    Wesrja: 1.0.34; Strona wczytana w 0.082 sekund